Janvārī notiks ABN “Shoebox” labdarības akcijas partneru Latvijā dāvanu saņemšanas svētku pasākums

11041646_10206559819132921_2264748950624439466_n

Biedrība “No sirds uz sirdi” gatavojas ABN Shoebox labdarības akcijas pirmajam svētku pasākumam Aizkrauklē

Janvārī notiks biedrības “No sirds uz sirdi” (NSUS) pirmais pasākumu “Shoebox” – “Kurpju kaste”, kurš taps sadarbībā ar NSUS partneriem no UK – ABN ikgadējo labdarības akciju «Shoebox» un konkrēti Lauri Lauski un Laimu Brencs, kā arī visiem labajiem UK Rūķiem (latvieši Anglijā), kuri ir sarūpējuši dāvaniņas (kurpju kastes lielumā) Latvijas trūcīgajiem bērniem.

Svētku pasākums, lai priecētu gan mazās, gan lielās sirsniņas.plānots janvāra beigās ( 23.01. vai 30.01.) un notiek aktīvi sagatvošanās darbi.

NSUS biedrības vadītāja Līga Uzulniece ABN Shoebox akcijas organizatoriem pavēstīja: “Esam uzrunājuši Aizkraukles kultūras nama direktori Antu Teivāni, kura uz autājumu, par iespēju rīkot pasākumu un tam izmantot kultūras nama telpas bez atlīdzības, atbildēja ar apstiprinošu “JĀ”. Esmu uzrunājusi arī savu ilggadējo deju kolektīva vadītāju Unu Stakli ar jautājumu, vai var sarūpēt plānotajai pasākuma koncerta daļai kādu deju. Vēl ir idejas un ne viena vien, kuri varētu piedalīties koncerta sadaļā. Tāpat ir nosūtīta vēstule Aizkraukles sociālā dienesta vadītājai ar lūgumu sniegt ziņas par trūcīgajām ģimenēm un bērniem tajās (vecumu, dzimumu), lai varētu izveidot pasākuma dalībnieku sarakstu, kā arī sadalīt atbilstoši sarūpētās dāvaniņas”.

Patlaban biedrība gaida pie sevis dāvaniņas (“kurpju kastes”), no kurām daļa jau ir Latvijā, bet daļa vēl atrodas ceļā.  Par to, lai dāvaniņas nonāktu biedrībā, rūpējas loģistikas kompānija un to dara bez atlīdzības, par ko viņiem milzīgs paldies!

“Kopējiem spēkiem padarāms daudz un esmu par to ļoti priecīga un pateicīga visiem! Saku paldies visiem un ABN Shoebox labdarības akcijas organizatoriem un dalībniekiem  par uzticēšanos biedrības projektiem un manam vārdam personīgi! Biedrības pamatnostādne vienmēr ir bijusi un būs – visiem projektiem jābūt caurspīdīgiem, skatāmiem, lasāmiem un jāapliecina, ka viss ziedotais nonāk tieši mērķī – pie bērniem, jauniešiem, senioriem un nekā citādi! Varētu jautāt, kāpēc tieši Aizkrauklē … kāpēc ne? Aizkraukle ir mana bērnības pilsēta un vēlos tur atgriezties kaut uz īsu brīdi un atstāt tur kaut ko pozitīvu no sevis citiem, kuriem tas šobrīd visvairāk nepieciešams!” nosaka biedrības vadītāja Līga Uzulniece.

Foto: Anglijas latviešu labdarības akcijas Shoebox dalībnieki darbībā (FAQ & Support arhīvs )

This slideshow requires JavaScript.