Ziemassvētku labdarības akcija «Shoebox» – «Piepildi kurpju kasti Latvijas bērniem!

Tuvojas gada baltākie un sirds mīļākie svētki – Ziemassvētki, kad katras mājas piepilda piparkūku smarža un bērni atver ilgi gaidītās dāvanas.

”Piepildi kurpju kasti maznodrošinātajiem bērniem Latvijā”

Jau piekto gadu ”Anglo Baltic News” rīko labdarības akciju Lielbitrānijā,
lai pielidītu mazo sirsniņu sapņus Latvijā.

shoebox

Veicinot akcijas veiksmīgu norisi, šogad koordinatoriem tiks sniegta ielāka rīcības iespēja – pieņemt lēmumu par dāvanu nogādi vēlamajā vietā un laikā:
1. Katram dāvanu savākšanas punktam tiks sniegta iespēja nominēt sev vēlamo iestādi vai ģimenes Latvijā, kam tiks nogādātas dāvanas.
2. Katrs savākšanas punkts pēc saviem ieskatiem ir tiesīgs izvēlēties sev vēlamu piegādātāju, kurš nogādās dāvanas gala mērķī.
3. Akcijas dalībniekiem, kuriem nebūs pieejami savi transporta pakalpojumu sniedzēji, ABN kurjeri savāks dāvanas un nogādās tās gala mērķī.

Dāvāsim svētku sajūtu bērniem no maznodrošinātām ģimenēm, sniedzot mūsu rūpes un sirds siltumu.

Vairāk par akciju lasiet http://www.anglobalticnews.co.uk/shoebox

Lai pieteiktu savu dalību labdarības akcijā un noskaidrotu, kam pagatavot dāvanas un kur tās nogādāt – rakstiet uz shoebox@anglobalticnews.co.uk

”Anglo Baltic News”
Ziemassvētku labdarības akcija
Akcijas norises vieta – Lielbritānija
Norise laiks 2015.gada 20.oktobris – 20.decembris

NOTEIKUMI

JPG NOTEIKUMI.jpg

Kas ir ABN nominētā dāvanu piegādes vieta?

Tā ir vieta, mācību vai izglītības iestāde Latvijā, sociālie darbinieki, kas apkalpo konkrētu pagastu, novadu maznodrošinātās ģimenes  un tā locekļus, koordinējot šī gada akciju. Šogad iepriecināsim “Ģimenes krīzes centru” pansijas iemītniekus Iršu pagastā un maznodrošinātās ģimenes.

Vai es varu kļūt par akcijas koordinatoru savā pilsētā un/vai reģionā?

Jā, protams! Ikviens, kurš vēlas piedalīties šajā sirsnīgajā un tradicionālāja Lielbritānijā dzīvojošo latviešu labdarības akcijā, var pieteikt sevi par koordinātoru dāvānu kastīšu savākšanai.

Vai es varu pats izvēlēties Ziemassvētku dāvanu piegādes vietu Latvijā?

Jā! ABN un akcijas organizātori ar vislielāko prieku un atsaucību atzīmēs un sekos līdzi koordinatoru aktivitātēm. Mēs priecāsimies, ja paši būsiet izvēlējušies sev tīkāmo un sirds mīļāko vietu, kur sagādāt Ziemassvētku dāvaniņas un tās nogādāsiet ar savu kurjeru.

Ja es esmu koordinātors un esmu izvēlējies dāvanu piegades vietu Latvijā, vai ABN man palīdzēs aizgādāt dāvanas uz manis nominēto vietu?

Nē. ABN nespēj garantēt iespēju, ka varēs nogādāt visas dāvanas uz vietām, kur vēlaties. Tādā gadījumā jūsu dāvaniņas tiks nogādātas ABN nominētajā punktā.

Vai dāvanas Ziemassvētkos ir paredzētas tikai bērniem no trūcīgām ģimenēm, novadiem, pagastiem Latvijā?

Jā, un ne tikai. Veiksmīgā ABN labdarības akcija, kurā nesavtīgi un brīvprātīgi iesaistās tik daudzi Angllijā dzīvojošie  latvieši, jau sen ir pārkāpusi tikai bērniem paredzēto labo darbu platformu.

ABN ir ļoti svarīgas jaunas iniciatīvas un idejas. Šogad ir izveidota jauna sadarbība ar labdarības fondu NSUS – No sirds uz sirdi,  kad centīsimies palīdzēt arī ar  jaunas gultasveļas/gultaspiederumu iegādi “Ģimenes krīzes centrs” pansijas iemītniekiem Iršu pagastā. Šajā pansijā savu ikdienu pavada vecie ļaudis, vecumā no 55 gadiem līdz 101 gadam.

 

Vairāk informācijas:

www.anglobalticnews.co.uk/shoebox

http://nsus.lv/projekti-right/92-cienigas-vecumdienas.html

Ja es pieteikšos par koordinatoru, kas man būs jādara?

ABN: Viss ko vēlamies no koordinātoriem ir: savākt dāvaniņas vienkopus jūsu koordinācijas centrā (mājā, ofisā, darbā, vai citā drošā vietā).  Mēs priecāsimies, ja paši būsiet izvēlējušies sev tīkāmo un sirds mīļāko vietu, kam un kur sagādāt Ziemassvētku dāvaniņas, un tās nogādāsiet ar savu kurjeru. Ja jums nav zināms neviens saņēmējs, tad akcijas beigās dāvanas nogādāsim uz ABN «Shoebox» centrālo punktu Spaldingā, Lincolnshire (PE1 1QD t.i. «FAQ & Support ofisā»).

Atkarībā no attāluma, skatīsimies, vai izdevīgāk braukt, vai izmantot kādu kurjeru no Lielbritānijas plašā pakalpojumu klāsta. Pieredze liecina, ka vairums kurjeru izvēlas dāvaniņas atvest paši un savākšanas centru, tādā gadījumā; laipni lūgti.

Akcijas gaitā mēs skatīsimies, kur ir vairāk dāvanu sakrājies un, ja būs izdevīgāk, no cita gala punkta tās transportēt uz Latviju, mēs par to ziņosim.

Lai atvieglotu koordinātora darbu, mēs varam jums sagatavot plakātu, uz kura būs jūsu koordinātes. Plakātu jūs varat izplatīt ar sociālo tīklu starpniecību, dalīties ar draugiem, draugu draugiem, lai padotu ziņu tālāk.

Plakāta paraugi atrodami:
ABN «Shoebox» akcija 2015 – Koordinātoru centru PLAKĀTI” rakstā

Nepieciešamības gadījumā par plakāta izveidi, ludzu, rakstīt Laimai Brencs uzshoebox@anglobalticnews.co.uk vai laima@faqlv.org.uk

Ja jūs vēlaties šo plakātu izmantot saviem mērķiem, savai konkrētajai vietai, kur sūtīsiet dāvaniņas, variet izmantot šo plakātu, pievienojot tekstu ieteicams ‘Fonts Myriad Pro- Condensed’ formātā, jeb kādā citā līdzīgā.

Kur vērsties nesaidrību gadījumā un pēc informācijas par akcijas norisi?

 

ABN Shoebox Ziemassvētku labdarības akcijas vadītāja – Laima Brencs

shoebox@anglobalticnews.co.uk

 

Vai mēs varam iemūžināt savus labos darbus foto / video, tādejādi tos publiskojot, pateikt paldies visiem akcijas dalībniekiem?

Protams, ABN ar nepacietību gaidīs labdarības akcijas norises pieredzes, atmiņu stāstus, foto un video stāstus, mirkļbirkas, lai izveidotu vienotu galeriju par šīgada akcijas norisi Lielbritānijā. Visi akcijas rezultāti un norises gaita tiks atspoguļota mediju portālā www. anglobalicnews.co.uk un https://faqandsupport.wordpress.com/category/labdariba/

Lai mums visiem silti Ziemassvēistki!

Advertisements