BĒRNU IZŅEMŠANA NO ĢIMENES !!!

Mūsu «FAQ & Supprt » praksē arvien biežāk nākas saskarties ar ļoti rūgtu pieredzi: kā BĒRNU IZŅEMŠANU NO ĢIMENĒM ko izraisa dažāda rakstura strīdi un likumu neizpratne. Ja agrāk varējam teikt ka šāda rakstura lietas mums nācās risināt pāris reizes mēnesī, tad nu jau šie gadījumi parādījušies ik nedēļu un nākas saskarties ar kārtējo izmisušo vecāku palīgā saucienu.

Valodas un likumu nezināšanas dēļ cilvēki izdara lēmumus un rīkojas kā to darītu Latvijā, piemēram, ģimenes vai kaimiņi strīdu gadījumos zvana policijai, lai pabaidītu, «pārmācītu», rezultātā – valodas trūkuma dēļ, kultūras atšķirību un likumu neizpratnes dēļ tiek izšķirtas ģimenes, partneris apcietināts, sociālie dienesti pat mēdz ievietot audžu ģimenēs, uz laiku kamēr tiek veikta izmeklēšana, vai pat pastāvīgai dzīvei, piespiedu adoptācijā, kur ģimenei ir liegums satikties un ir gadījumi, kad cilvēkam nākas atteikties no savas nākotnes karjeras sodāmības dēļ.

Reizēm neizdodas arī pārliecināt ne policiju, ne sociālos dienestus par neinformētas izvēles izdarīšanu un kļūdu, kura nekad nebūtu izdarīta, ja cilvēkiem būtu bijušas zināmas iespējamās sekas. Un rezultātā abām pusēm nākas izciest sodus kādi paredzēti Anglijas likumdošanā. Tādās reizēs žēl ir noskatīties, ka bez tā visa pilnīgi varēja iztikt. » Vispār pieņemtie stereotipi un aizspriedumi, kas iekopti audzinšānas gaitā, Lielbritānija tomēr nereti atšķiras no mūsu Latviešu ģimenēs ieaudzinātām metodēm.

Viegls piemērs: viesmīlīgi pasniedzot cienastu ”Cienājieties lūdzu!” mūsu tautieši nereti kaurtīgi nolaidīs acis un atteiks ”liels palies, bet nē” tādi demonstrējot augsti novērtēto viesmīlību. Kad turpretī Lielbritanijā šī kaurtrīgā attiekšanās ir uzskatīta par galīgi lieku: «jā palies» jeb «nē paldies» – skaidri un gaiši «ir-ir »«nav-nav».

Nēmot vērā, ka Britu policijai un sociālajiem dienestiem ir pienākums katru izsaukumu un trauksmes signālu pārbaudīt un iztirzāt visu pilnīgos sīkumos, ko ne reti mūsu tautieši saskata kā nevajadzīgu, pārspīlētu iejaukšanos viņu personīgajā dzīvē. Ilgu gadu pieredzē esam pārliecinājusies, ka šāda veida «pārspīlēta iejaukšanās» parasti ir lietderīga un pamatota.

Tomēr pēdējā gadā novērotā tendence mūsu prāt jau vairs nav sakritība vai socialo dienestu, policijas, vai kādu citu personu pārspīlēta bet gan apzināta, kalkulēta rīcība. Tas jau vairs nav joks, tas ļoti satrauc un neļauj vairs mierīgi noskatīties bet like rīkoties.

Mēs «FAQ & Support» balstoties uz savu statistiku, patlaban gatavojam materiālu, ko publicēsim sadarbībā ar Anglo Baltic News «ABN», lai sniegtu informāciju tautiešiem un ar to informētu cilvēkus par viņu tiesībām un izejas no šadām situācijām.

Bet tagad noslēdzot šo rūgto tēmu mēs LŪDZĀM VISU TAUTIEŠU PALĪDZĪBU !!!

PIE MUMS IR VĒRSUSIES KĀRTĒJĀ ĢIMENE, KURIEM BIJA NEPIECIEŠAMA MŪSU VISU PALĪDZĪBA:-

ID-10063156 (1)

LŪGUMS BIJA ĪSS UN KONKRĒTS

Laika limits ir svētdienas vakars

(pirmdien jau nāk pārbaude, lai apliecinātu, ka bērnam ir nepieciešamie apstakļi, lai to atgrieztu ģimenē)

  • PIRMDIEN NĀK SOCIĀLIE DARBINIEKI PĀRBAUDĪT ĢIMENES LABIEKĀRTOTO MĀJOKLI
  • PROTAMS GALVENAIS IR BĒRNIŅA ISTABA

PROTAMS katrs no mums atceramies savu pārcelšanos uz jauno mītnes zemi un zinam, ka vairums brauc ar somām, nevis ar visām mēbelēm. Pārsvarā visi šeit dzīvojot, lēnam iekrāj iedzīvi, iekārto mājokli. Tomēr, ja kāds no mums nonāk šādā situācijā – nevienam neinteresē: cik ilgi esat jaunajā mītnē, viss ko socialie pirmdien gribēs redzēt, vai bērniņam būs kur gulēt, dzīvot ēst …

Pati ģimene mums NAV LŪGUSI LŪGT TAUTIEŠIEM ŠO PALĪDZĪBU

mēs paši daram ko varam, bet mēbeles mēs nevaram aizsūtīt līdz pirmdienas rītam uz konkrēto adresi

Tādēļ lūdzām ikvienu

JA JUMS IR KAS LIEKS, KO METAT ĀRĀ, KO ATDODAT LABDARĪBAS VEIKALIEM

JEBKAS, KAS VAR NODERĒT mazajam zēnam

dot mums ziņu !!!

Datu aizsardzības nolūkos un lai aiztaupītu vēl lielākas sāpes ģimenei VĀRDUS UN ADRESI NEPUBLICĒSIM.

Katrs, mums līdzīgi domājošais, rakstiet lūdzu mūsu emailu, vai zvaniet, sniegsim Jums vecāku koordinātes.

PALĪDZĪBU PIEŅĀM NO CILVĒKIEM, KAS BIJA UZ MIERU SAGLABĀT ĢIMENES KONFIDENCIALITĀTI

Steigas un aizņemtības dēļ nespēsim izsmeļoši atbildēt uz jautājumiem

MŪSU VIENĪGAIS MĒRĶIS

ATGRIEZT BĒRNIŅU ATPAKAĻ MĪLOŠO VECĀKU APRŪPĒ.

UPDATE: 26.03.2015 plkst 17:02

!!!!!! un nu jau labās ziņas !!!!!!

ĢIMENE PATEICĀS PAR SIRSNĪGAJIEM LABA VĒLĒJUMIEM

UN ATSAUCĪBU VISIEM KAS ATSAUCĀS

***

nu jau paši pārņēmusi grožus savās rokās

un viss ir zem kontroles

LIELS PALDEIS DRAUGI PAR ATSAUCĪBU

Advertisements