Latviete saņem britu atzinību par labi izveidotu IT un komunikāciju projektu

Arī mums ir liels prieks par Dacītes sasniegumiem. Ar vien vēl žēl, ka Dacīte aizgāja no Anglo Baltic News (ABN), bet arī jaunais projektiņš ir lielisks. Malacīte!

Arī mēs pievienojamies ar sirsnīgiem sveicieniem un tā tik turpināt! Dacīt, lai Tev veicas un viss iecerētais izdodas!  

FAQ & Support komanda 

Tiešsaistes žurnāls For Any Woman adresēts sievietēm, kuras ir uzņēmīgas un darboties gribošas. Pirmais žurnāla numurs tika publicēts 15. jūlijā, un tikko, 20. novembrī jau plūcis pirmos laurus saņemot britu atzinību par labi izveidotu IT & Komunikāciju projektu. 

Latvietes Daces Gailes jaunizveidotais projekts ForAnyWoman.com – medijs sievietēm Lielbritānijā saņēmis pirmo britu atzinību. Projekts savu darbību uzsāka š.g. jūnija sākumā, pirmais žurnāla numurs iznāca 15. jūlijā un teju pēc 4 mēnešu darbības jau plūcis pirmos laurus. Piedaloties vietējā biznesa nominācijā «South Hollands Business AWARS 2013», D. Gailes jaunais projekts saņēma atzinību un ieguva 2. vietu kategorijā IT & Komunikācija.

Žurnāla zīmols ir veidots Latvijā, sadarbojoties ar dizaineru Ervīnu Elliņu no Freakart. ForAnyWoman.com darbojas starptautiskā līmeni, jo komandā darbojas cilvēki/speciālisti no Latvijas, Lielbritānijas un Amerikas.

Jautājot, kas ir šī projekta veiksmes atslēga, D. Gaile saka: «Ir ļoti patīkami, ja novērtē tavu un tavas komandas darbu. Lai gan tik ātri uz atzinību necerējām, esmu ļoti pārsteigta, jo to mēs sasniedzām ļoti īsā laikā. Uz nominācijas intervijas dienu, projekts bija darbojies mazāk kā 4 mēnešus.  Esmu ļoti pateicīga visiem saviem komandas biedriem, bez kolēģu iniciatīvas tas nebūtu iespējams. Lai kāds tevi pamanītu britu lielajā tirgū ir jāstrādā mērķtiecīgi, neatlaidīgi, jābūt vīzijai, draudzīgai komandai un kopējiem mērķiem. Man ir ļoti paveicies, ka esmu atradusi un strādāju kopā ar biznesā zinošiem un ļoti pozitīvi domājošiem cilvēkiem un tā ir galvenā šī projekta veiksmes atslēga. »

Dace Gaile lielākai auditorijai zināma, kā latviešu medija AngloBalticNews.co.uk dibinātāja, direktore un bijusī redaktore. No ABN viņa aizgāja šī gada jūnijā.

Žurnāls http://issuu.com/foranywoman

Blogs/web www.foranywoman.com

Sociālie tīkli:

www.facebook.com/ForAnyWoman,

https://twitter.com/ForAnyWoman,

www.youtube.com/ForAnyWoman,

www.pinterest.com/ForAnyWoman

Par For Any Woman

2013. gada jūnijā dibinātais medijs For Any Woman ir reģistrēts Apvienotajā Karalistē (AK) kā jauns digitālais projekts, kuru regulē un uzrauga AK ieņēmumu un muitas kontrole (HM Revenue & Customs). Medijs strādā atbilstoši AK noteiktajiem standartiem. Par biznesa idejas novitāti liecina šī gada novembrī iegūtā pirmā atzinība, iegūstot 2. vietu «South Hollands Business AWARS 2013», kā labākais IT un komunikāciju projekts.  Vairāk informācija par projektu: www.foranywoman.com

Sagatavoja:

Ilze Vītola

 

Advertisements